X Önizleme Kapat

Dealerplate California font

Serif.TTF
3240 DownloadsDownload

Dealerplate, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki çeşitli kabartma plakalara dayanan bir dizi 17 yazı tipidir. Dealerplate yazı tiplerinin çoğu, 2019 itibariyle en yeni kabartma stiline sahiptir. Daha otantik, monospaced bir görünüm elde etmek için harfleri kapatmayı deneyin. Vietnamca, Kiril dilleri ve Yunanca dahil olmak üzere hemen hemen tüm Latin kökenli dilleri desteklemektedir. Dealerplate California'nın ticari kullanım masaüstü lisansı ücretsizdir.

Bu yazı tipi, ücretsiz ticari kullanıma izin veren bir lisans içerir: bazen masaüstü lisansı olarak da adlandırılır. Bu yazı tipini bir bilgisayara yüklemenize ve posterler, web grafikleri, oyun grafikleri, tişörtler, videolar, işaretler, logolar ve daha fazlasını oluşturmak için kullanmanıza olanak tanır. Ayrıntılar için lisans sözleşmesini okuyun.

Bu yazı tipini bir uygulamaya, e-kitapta, web'de veya masaüstü lisans sözleşmesi kapsamında olmayan herhangi bir şeye gömmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin. Farklı lisans türleri sunan distribütörleri bulacaksınız veya yardım için benimle iletişime geçebilirsiniz.

http://typodermicfonts.com/dealerplate/

Bu ücretsiz font daha büyük bir font ailesinin bir parçasıdır. Ailenin geri kalanını yukarıdaki bağlantıdan kontrol edin.

Dealerplate California font

dealerplate-california fontdealerplate-california font bigdealerplate-california font textdealerplate-california font 1
Dealerplate California font
Dealerplate California font download, Dealerplate California font.