Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
Bitter Font Ailesi
|
Tırnaklı
4 font files
.ttf
4874 Downloads
Download
Bitter Font Ailesi font

İnsanlar, ekrandaki metinleri her geçen gün daha fazla okuyor ve etkileşime giriyor. Ekrandaki görüntüler yazıcıdan çıkanlardan daha önemli hale gelir. Elektronik kitapların popülerliğinin hızlanmasıyla, tip tasarımcıları ekranda okumak için ideal tasarımları bulmak için çok çalışıyorlar.

 

Bitter'i tasarladığım piksele olan sevgimle harekete geçti. Metin için "çağdaş" bir kauç serif türü, herhangi bir bilgisayarı veya aygıtı rahatça okumak için özel olarak tasarlanmıştır. Sağlam tasarım, duygusal ilkeler yerine akılcı olan piksel ızgaranın kemer sıkıntısı ile başladı. Büyük x yükseklikleri ve akan metinleri belli bir ritim enjekte karakterlerle ince özelliklere sahip insancıl gelenek işlekliğini birleştirir.

 

Bitterin inme ağırlığında çok az değişiklik vardır ve Regular, baskı tasarımı için normal bir 'Düzenli' stilden daha kalıntır. Bu, paragraflarda, kare kütleli darbeler kadar kalın seriflerle vurgulanan yoğun bir renk üretir.

 

Her glif, tasarımın ilk aşamasına eklenen mükemmel bir eğri kalitesi ile dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır ve bu tamamen bir piksel ızgarada yapılmıştır. yazı karakteri dengeli ve elle çoğu tarayıcı anda bu özelliği desteklemez beri web yazı kullanımı için özellikle önemlidir çok az karakter aralığı çiftleri kullanmak aralıklı olduğunu.

 

İtalik ve Kalın stillerin erken sürümleri Aralık 2011'de eklendi ve 2012 yılının başında Güncellenmiş ve Kalın İtalik ile tamamlandı.

 

Bitter Font Ailesi font zip file contents

Font NameDateFile Size
Bitter-Regular.otf 2016-03-18 67 KB
Bitter-Italic.otf 2016-03-18 65 KB
Bitter-Bold.otf 2016-03-18 63 KB
Bitter-BoldItalic.otf 2016-03-18 67 KB
SIL Open Font License.txt 2016-03-18 4 KB


Bitter Font Ailesi font download, Bitter Font Ailesi font.