Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
Taviraj
|
Çeşitli
18 Adet Font Tipi
.ttf
1947 Downloads
Download
Taviraj font

Taviraj, okunabilirlik ve okunabilirlik sağlayan geniş bir yapıya sahip, serif bir Latin ve telli Taylandalı yazı karakteridir. Resmi kullanım için çok uygundur. Tayland harfleri, yuvarlak ve havadar döngüsel terminallerle birlikte Latince'ye benzer şekilde kalın ve ince vuruşlara sahiptir. Taviraj, italik içeren 9 ağırlıklı bir ailenin ailesi.

Taviraj font , Tayland'ın eski başkenti Krungsri Ayutthaya'nın son iki kralına atıfta bulunan Taylandalı bir kelimedir. İnsanlar ayrıca Tavira'ya bir hanedanın çöküşü olarak mecazi olarak atıfta bulunuyorlar ve bu da Kral Rama V tarafından Siam'ın Fransız yayılmacılığı tehdidi altında olan durumu üzerine yazılmış şiirinde yer almasının nedeni budur. Majesteleri onun ihtimaline karşı duyduğu üzüntüleri ifade etmektedir. Döneminin sonu. Geleneksel bir yazı stili tarzına "falanks" denir; bu da fransız anlamına gelir ve Taviraj bu tarzdadır. Bu çelişki, kökeni vurgular.

Çok ufak metinler dizgilerken karışıklığa neden olabileceği için, ?? ? ? ? ve ?? gibi bazı glifler arasındaki benzerlik dikkate alınmalıdır. Taviraj, Tay gliflerinin kalın ve ince vuruşlarıyla uğraşırken özel bir yaklaşım benimser. Tayland yazı tiplerinin diğer tip tasarımcıları bu yaklaşımı referans olarak kullanmak isteyebilir. Resmi döngüsel Tayland yazı biçimleri hassas ayrıntılara sahiptir, bu nedenle tüm ayrıntıları korumak için daha ağır ağırlıklara genişletirken dikkatli olmalısınız. Tayland sesli harfi ve ses işaretlerinin boyutu ve konumu, okunabilirlik, okunaklılık ve genel doku ile alakalı olduğu için dikkatli bir şekilde yönetildi.



Taviraj font download, Taviraj font.