Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
Lekton Font Family
|
Tırnaklı
.ttf
5383 Downloads
Download
Lekton Font Family font

Lekton ISIA Urbino, İtalya de dizayn edilmiştir ve Olivetti daktilo kullanılan yazı karakterlerine bazı esinlenmiştir.

Paolo Mazzetti, Luciano Perondi, Raffaele Flaùto Elena Papassissa Emilio Macchia'da, Michela Povoleri Tobias Seemiler, Riccardo Lorusso Sabrina Campagna, Elisa Ansuini Mariangela Di Pinto, Antonio Cavedoni Marco Comastri Luna Castroni Stefano Faoro: Bu tarafından dizayn edilmiştir , Daniele Capo ve Jan Henrik Arnold.

yazı biçimi başlangıçta öğrenciler Luna Castroni Stefano Faoro Emilio Macchia Elena Papassissa, Michela Povoleri Tobias Seemiler ve öğretmen Luciano Perondi (aka galacticus ineffabilis) tarafından ISIA Urbino de tasarlanmıştır.

Bu yazı karakteri 8 saat içinde dizayn edilmiştir ve Olivetti daktilo kullanılan yazı karakterlerine bazı esinlenmiştir.

Glifler 'trispaced'. Bu alan modüler olduğu anlamına gelir, 250, 500, 750, bu karakter arasında iyi bir boşluk sağlar, fakat aynı zamanda, bir tek aralıklı yazı ile mümkün benzer bir dikey hizalama sağlamak. Biz parlak yeni bir fikir olduğunu düşündüğünü, ama biz bu çalışmayı Olivetti daktilo için olağan olduğunu keşfetti 'Margherita.'

 Lekton Font Family font download. Lekton Font Family font indir. Lekton Font Family font. Lekton Font Family Türkçe.