Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
JURA
|
Kare
4 font types
.otf
5064 Downloads
Download
JURA font

Jura, Eurostil damarındaki sans-serif fontların bir ailesidir. FreeMono için bir Kayah Li dizisi tasarlarken FreeFont projesi için yaptığım bazı çalışmalardan esinlenilmiştir. Kayah Li glifleri ile aynı vuruş ve eğrileri kullanarak bir Roma alfabesi oluşturmak istedim ve böylece Jura doğdu. Kiril ve Yunan alfabeleri için de glifler içerecek şekilde genişletildi.

Orijinal Kayah Li glifleri bu yazı tipine dahil edilmiştir. (Birincil Burmaca'yı yazarken kullanılan gliflerin bu yazı tipinin parçası olmadığı ve olmadığı unutulmamalıdır.)

Jura font dört ağırlıkta mevcuttur: Işık, Kitap, Orta ve DemiBold.

 

Evinyol, “Evinize Giden Yol” sloganı ile hizmet veren %100 güvenli alışveriş imkanı sunan bir e-ticaret sitesidir. Evinyol ağırlıklı olarak, duvar kağıtları, 3d duvar kağıtları, duvar panelleri, sticker, parçalı tablolar, takı aksesuar satışını yapmakta olup alanında son moda ve trendleri bulmanıza imkan sunar.

Manzaralı ve 3D (3 Boyutlu) duvar kağıtlarında yüzlerce çeşit bulabileceğiniz sitede 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde bedava kargo hizmeti de verilmektedir.

Dekorasyon grubunda duvar panelleri ve çocuk odası duvar kağıtlarının yanı sıra duvar kağıtları, duvar panelleri, tablolar, saatli tablolar, duvar saatleri, duvar resimleri, 3d duvar kağıtlarını da bulabilirsiniz.

Takı ve Aksesuar bölümünde trend olan anahtarlık, bileklik, kolye ve teşbih ve çeşitlerini bulmak ta mümkün.

Duvar panelleri olarak taş desenli duvar panelleri, resimli taş duvar paneli, tuğla desenli duvar paneli, ahşap desenli duvar paneli çeşitleri ev ve işyeri gibi yaşam alanlarınıza renk kattığı gibi özel konsept cafe ve restaurantlarınızda da tasarımda uygun ve farkındalık yaratan ürünler olarak öne çıkıyor.

Sticker bölümünde ise kendinize özel ve sizi yansıtan stickerlar ile günlük kullandığınız eşyalarınıza ve yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Sticker bölümünde çocuk odası duvar stickerları, bulaşık makinesi stickerları, buzdolabı stickerları, çocuk odası bordürleri, laptop stickerları ve mini posterleri bulabilirsiniz.

Sticker üretirken en kaliteli malzeme üzerine en son sistem baskı makinelerimizde (2500 dp) çözünürlükte baskı yapılıyor.

Stickerlar tasarım yönünden son derece harika modeller ile zenginleştirilmiş olup, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuluyor.

Parçalı tablolar ile arzuladığınız mekânsal değişiklikleri yakalayın. Parçalı tablolar olarak, 2 parçalı tablolar, 3 parçalı tablolar, 4 parçalı tablolar, 5 parçalı tablolar, tablo saatler, kanvas tablolar, tablolar, dekoratif aynalar, duvar saatleri, saatli tablolar ve ayna saatleri bulabilirsiniz.

Ödeme sistemi olarak kapıda ödeme ve kredi kartına 9 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır.

Unutmayın; Evinize Giden Yol www.evinyol.com dan geçer…

 

Mutlu ve keyifli alışverişler için Evinyol!..JURA font download. JURA font indir. JURA font. JURA Türkçe.