Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
Ek Mukta Font Family
|
Düz Yazı
7 font style
.ttf
2389 Downloads
Download
Ek Mukta Font Family font

Ek Mukta, Unicode uyumlu, çok yönlü, çağdaş, hümanist, tek çizgisel yazıtipi olup, Devanagari ve Latin komut dosyalarını destekleyen yedi ağırlığa sahiptir. Bu tür aile, her bir Hint komut dosyası için birleşik bir tür ailesi geliştirmek için devam eden bir proje olan Ek çok komut dosyası a özgür lisanslı bir sürümüdür. Amaç, bir komut dosyasının görsel özelliklerinin başkalarına hakim olmasına izin vermeden tüm Hintli komut dosyalarında uyumlu bir aile kurmaktır. Bu, yazı tiplerinin hem tek hem de çoklu komut dosyası amaçlarıyla başarıyla kullanılmasını sağlar.

Ek Mukta font, Noopur Datye, Sarang Kulkarni ve Maithili Shingre'nin geniş desteğiyle Girish Dalvi ve Yashodeep Gholap tarafından tasarlandı. Font tasarımı süreci boyunca yaptıkları öneriler ve geribildirimler için Vinay Saynekar, Santosh Kshirsagar, Shubhanand Jog, Yogesh Jahargirdar, Pradnya Naik, Snehal Patil, Pallavi Karambelkar ve Omkar Shende'ye teşekkür ediyoruz. Ayrıca Endüstri Tasarımı Merkezi, IIT Bombay ve Sir J J Uygulamalı Sanat Enstitüsü'nden fakülte ve arkadaşlarına destek ve teşviklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.

 Ek Mukta Font Family font download. Ek Mukta Font Family font indir. Ek Mukta Font Family font. Ek Mukta Font Family Türkçe.