Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
Cormorant Font Ailesi
|
Tırnaklı
30 Adet Font Tipi
.ttf
4110 Downloads
Download
Cormorant Font Ailesi font

Karabatak, Christian Thalmann tarafından geliştirilen, ücretsiz görüntüleme türü bir ailedir. Proje şu anda 9 farklı görsel stilde (Roma, İtalik, Bebek, İfadeli, Garamond, Garamond İtalik, Dik Düz İbreli, Küçük Başlıklar ve Unicase) ve 5 ağırlığa (Hafif, Normal, Orta, Yarı Borda) , Ve Cesurca.) Karabatak, Catharsis Fonts'tan Christian Thalmann tarafından tasarlanmış, çizilmiş, aralıklı, eğri, programlanmış, enterpolasyona tabi tutulmuş ve üretilmiştir. Resimli bir sunum ve ailenin tanımı için lütfen Behance sayfasını ziyaret edin.

Bu proje Claude Garamont'un ölümsüz mirasından çok esin kaynağı olmuş olsa da, Christian belirli bir fontu başlangıç ??noktaları veya tasarımlar için doğrudan referans olarak kullanmadı. Çoğu glif, sıfırdan çizilmişti; Belli bir karakterle ilgili rehberliğe ihtiyaç duyduğunda, Garamond terimini araştırdı ve genel izlenim için sonuçlarından sıyrıldı.

Typophile, TypeDrawers ve Typografie forumlarındaki yaratıcı ruhlara ve tip tasarımı hakkında zengin bir bilgi edinmek ve kara karnabahar gelişimi sırasında mükemmel bir geribildirim sağlamaktan dolayı Github'a minnettar. Ayrıca, Glyphs'deki yorulmayan milletten, özellikle Schriftlabor ve Georg Seifert'den Rainer Erich Scheichelbauer'e teşekkürler. Geliştirme sürecinin cömert finansmanı ile bu yazı tipi ailesinin libre sürümünü mümkün kılmak için Dave Crossland'a ve Google Fonts'a özel teşekkürler.Cormorant Font Ailesi font download. Cormorant Font Ailesi font indir. Cormorant Font Ailesi font. Cormorant Font Ailesi Türkçe.