Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
Bebas Neue
|
Düz Yazı
6 font files
.otf
Bebas Neue
481880 Downloads
Download
Bebas Neue font

Bebas Neue font, Font büyük harflidir. Türkçe karakter setine sahiptir. Toplam 5 adet yazı tipi vardır. 

İnce font, regular font, kalın font ve toplamda 5 adet fonttur.

Bebas neue google font zip dosyası içerisinde otf ve ttf fontlar vardır.

Bebas E ticaret ve haber siteleri banner tasarımları için uygun bir fonttur. Bebas neue font family, bebas neue font ailesi. 

Bebas Neue font zip file contents

Font NameDateFile Size
BebasNeue Bold.otf 2014-01-14 99 KB
BebasNeue Book.otf 2014-01-18 104 KB
BebasNeue Light.otf 2014-01-18 65 KB
BebasNeue Regular.otf 2014-01-18 68 KB
BebasNeue Thin.otf 2014-01-14 45 KB
Glober Pro Specimen.pdf 2014-03-19 833 KB
EULA Free Font License Ver. 2.0.pdf 2015-06-23 125 KB
BebasNeue.otf 2016-03-20 61 KB


Samsun Son Haber

Samsun’da haberleri anında öğrenmek, en güncel bilgileri en doğru biçimde edinmek için Samsun haber takip etmeniz yeterli. Gelişmeleri anında size ulaştıran gazetemizden Samsun ile ilgili günün son dakika haberlerini görebileceğiniz gibi, Samsun ilçelerindeki en güncel gelişmeleri anlık olarak takip edebilirsiniz. Güncel Samsun haberleri, son dakika Samsun haber ve gelişmeleri yanı sıra Samsun’un en önemli markası Samsunspor hakkında da anında haberdar olmak için sitemizi takip ediniz. Samsun ile ilgili yerel, magazin, spor, en önemli gelişmeleri öğrenmek ve Samsun ile ilgili en güncel haberleri görüntülemek için size SamsunSonHaber yeter. Samsun haberleri ve son dakika gelişmelerinin yanı sıra Samsun ile ilgili en son ve en güncel haber akışı ve Samsun için günlük, haftalık hava durumu, sıcaklık, nem ve yağış bilgilerinin yanı sıra hava tahmini veren web sitemiz Samsun Son Haber’de.

samsunsonhaber.com yayımlanan haber ve görseller Samsun Son Haber muhabir ve editörleri tarafından hazırlanmaktadır. Samsun haberleri editörler ve muhaberilerimiz haberin özgün içerikli olmasını gösellerin haber ile ilgili olmasında çok özen göstermektedir. Samsun son dakika habercilik anlayışını hızlı ve doğru habercilik ile harmanlamaktayız. Haberlerimiz de kişi hakları saygılıyız. Habere konu olan kişilerin özel yaşamları, iş hayatı ve ailesinin olduğunu kesinlikle unutmamaktayız. 

Samsunspor iç saha maçları öncesinde özel röpörtaj maç öncesi son durum. Fikstür avantajı, sakat futbolcular, formda futbolcular ile ilgili özel analiz yapılmaktadır. Samsunspor teknik direktör maç öncesi son antreman çaışmaları maç analizi detaylıca incelenmektedir.

Samsun Son Haber

Bebas Neue font download, Bebas Neue font.