Ön İzleme Boyut
X Önizleme Kapat
Baloo Bhaina
|
Kalın
.ttf
2057 Downloads
Download
Baloo Bhaina font

Bir kürk katında sivri pençelerin mükemmel bir karışımı olan Baloo, Ek Type'ın kullanışlı bir ekran yazı biçimidir. Dokuz Hintli senaryonun yanı sıra Latin muadili ile de mevcut olan aileler Unicode'a uyumlu ve libre lisanslıdır.

Baloo font , şaşkınlığın ince bir tonuyla ve çıplak ihtiyaçları olan farklı, ağır bir spurless tasarımdır. Tek bir ağırlıkta birkaç betik doldurmak için yazım biçimi, tekli ve çoklu komut dosyalarının kullanımını güvence altına almak için bu nazik ormancılık meselesinin her hareketine eşit adalet vermeye odaklanır. Umutsuz ama kendinden emin, sıcak ancak eğlenceli, cömert ve anlaşılır olan Baloo, her yere giderken her yere can verir.

Baloo projesi dokuz İndik Komut Dosyası'nın her biri için benzersiz yerel adlarla dokuz ayrı yazı tipi geliştirir. Her yazı tipi, bir Hint alt grubuna artı Latin, Latin Genişletilmiş ve Vietnamca'yı destekler.

İyi yazılmış ve her senaryoya özen gösterilmiş, Baloo'yu arıtmak için kararlı bir tip tasarımcılardan oluşan bir ekip taşıdı ve sevdiğimiz yazı karakteri olarak yükseltti. Baloo'nun Devanagari Sarang Kulkarni, Manish Minz ve Shuchita Grover, Maithili Shingre ve Tamilce tarafından Omkar Shende, Malayalam tarafından Divya Kowshik, Telugu tarafından Supriya Tembe ve Noopur Datye, Kannada tarafından Gujarati tarafından Noopur Datye, Oriya tarafından Shuchita Grover, Bangla tarafından Gurmukhi tarafından tasarlanmıştır Aadarsh ??Rajan. Baloo Latin, Ek Type tarafından ortak olarak tasarlanmıştır. Girish Dalvi tarafından tasarım yardımı ve yazı tipi mühendisliği yazın.

 

Baloo Bhaina font zip file contents

Font NameDateFile Size
OFL.txt 2016-06-15 4 KB
BalooBhaina-Regular.ttf 2016-06-15 335 KB


Baloo Bhaina font download, Baloo Bhaina font.